Zubové čerpadla

Nabízíme zubová čerpadla Rexroth, která skládáme přímo u nás. Dostupné ve velikostech od 4 do 22 cm³ v 1-, 2- a 3- sekční konfiguraci. Většina čerpadle je k dispozici během několika hodin, na ostatní musíte počkat 1-2 dny. Našim zákazníkům poskytujeme katalog s popisem všech možností konfigurace zubových čerpadel. Najdete zde všechny typy hřídelí, montážních desek a spojů s rozměry a také jednoduchý formulář, který intuitivně pomůže při označení požadované jednotky.

Pomáháme také při výběru čerpadel pro dané aplikaci a při případných montážních změnách. Úkolem každého zubového čerpadla je čerpat olej a vytvářet tlak bez ohledu na typ jeho připojení nebo výrobce. Proto v případě dlouhých dodacích lhůt nebo nákladného speciálního provedení vám doporučujeme použít naše jednotky, které lze snadno přizpůsobit jakékoli aplikaci. Zejména u čerpadel poháněných elektromotory, kde jsou náklady na výměnu spojky prakticky neznatelné. Samozřejmě pomáháme v celém procesu adaptace a vybíráme vhodné montážní díly. 

Široká škála možností konfigurace jistě splní vaše očekávání a profesionální a spolehlivý servis zajistí rychlé uspokojení vašich potřeb.

Pro komplexní nabídkou ohledně prodeje zubových čerpadel nás prosím kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.