Opravy čerpadel a hydromotorů

Diagnostika a opravy všech typů hydraulických čerpadel i hydromotorů (pístová, lamelová a zubová)

Společnost Hyprowent se od roku 2017 zabývá opravami pístových, lamelových a zubových čerpadel i hydromotorů společností: Linde, Fuchs, Liebherr, Rexroth, Phoenix Zeppelin (Caterpillar), Hydromatik, Sauer Danfoss, Vickers, Parker a dalších. 

Opravy čerpadel

Opravy čerpadel zahrnují kompletní vstupní diagnostiku, verifikaci opotřebovaných komponent, opravu opotřebených dílů nebo jejich úplnou výměnu a nakonec celkovou zkoušku parametrů (tlaku, průtoku, otáček a momentu) na testovací stolici. Každá oprava čerpadla je individuálním případem a nemusí vždy souviset s generální opravou. Rozsah oprav je vždy konzultován se zákazníkem. Po opravě jsou čerpadla vždy důkladně testována, nastavená na požadované parametry zákazníka, což znamená garanci kvalitní opravy čerpadla.


Opravy hydromotorů

Opravy hydromotorů, podobně jako u čerpadel, zahrnují kompletní vstupní diagnostiku, verifikaci opotřebovaných komponent, opravu opotřebených dílů nebo jejich úplnou výměnu a nakonec zkoušku na testovací stolici. Rozsah oprav je vždy konzultován se zákazníkem. Každý námi opravený hydromotor je také odzkoušen na brzdě. Součástí každého výstupního protokolu, je charakteristika měřených parametrů a fotodokumentace opotřebených dílů. V případě zájmu Vám dodáme opotřebené díly zpět.


Mám zájem o opravu hydraulického převodníku